45. ročník oddílového turnaje – dvouhra

Za krásného pozdně letního počasí se ve dvou zářijových víkendech uskutečnil 45. ročník klubového turnaje. Turnaj ve dvouhrách mužů a žen se uskutečnil v sobotu a neděli 12. – 13.9. a do pavouků bylo nalosováno 16 mužů a 8 žen. 

Finále dvouhry mužů obstarali nasazení Libor Prokop a Jiří Trkan. V nedělním finále zopakoval loňské vítězství Libor Prokop, který Jiřího Trkana přehrál jasně ve dvou setech 6:3 a 6:1.

Do finále dvouhry žen se dostaly dvě nejvýše nasazené a to loňská vítězka Lenka Tesařová a Markéta Skokanová, které loni své soupeřce podlehla. Vítězkou se letos stala Markéta Skokanová, která své soupeřce loňskou porážku oplatila a zvítězila 4:6, 6:2 a 6:2.

Turnaj ve čtyřhrách mužů a žen a stále více oblíbený MIX se uskutečnil o týden později v sobotu a neděli 13. – 20.9. 
Vítězové a finalisté opět obdrželi tradičně zajímavé ceny a Putovní pohár BTK zůstává nadále v rukou Libora Prokopa… A nejenom vítězové a poražení obdrželi ceny, ale všichni zúčastnění měli možnost se dobře najíst a napít a zakusit příjemnou atmosféru, což byla zásluha hlavně Katky Trkanová, která se o pohoštění příkladně postarala ☺. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek