Uzavření tenisového areálu

Vzhledem k velkému množství dotazů a zejména stejně velkému množství různých výkladů aktuálního usnesení vlády ČR z dnešního dne si dovoluji zaslat krátké shrnutí situace, které možná některým z Vás pomůže se zorientovat ve stále se měnících omezeních:

„Vláda s účinností ode dne 22. října 2020 od 06:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59hod. zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky s několika výjimkami, žádná z výjimek však bohužel neumožňuje amatérským tenistům pohyb v tenisových areálech…“

Předpokládám, že současný výklad bude průběžně upřesňován na webových stránkách ČUS a Národní sportovní agentury, ale velmi pravděpodobně se na výše uvedeném nic podstatného nezmění. Každopádně se vás pokusím průběžně informovat.

Katka Trkanová

Jeden komentář u “Uzavření tenisového areálu

  1. 1. Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti. 

    2. Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je umožněn pouze profesionálním sportovcům (bez vnitřního zázemí – šatny, sprcha apod.), a to bez omezení počtu osob. 

    3. Amatérští sportovci (organizovaní i neorganizovaní) mohou sportovat pouze v parcích a přírodě, a to maximálně v počtu 2 osob s výjimkou členů domácnosti. 

    4. Z povinnosti nosit ochranu dýchacích vyjmuti sportovci nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek