Turnaj rodinných dvojic červen 2022

V neděli 12. června 2022 jsme v našem klubu pořádali první ročník deblového turnaje rodinných dvojic. Nic jsme od této akce neočekávali a o to víc jsme byli překvapení hojnou účastí. Navíc vyšlo i počasí, a tak se turnaj vydařil na výbornou.

Sešlo 40 hráčů a hráček všech věkových kategorií. Celkem tedy bylo 20 deblových párů, které jsme rozdělili do 4 skupin. Vítězové skupin následně postoupili do semifinále a finále, které určilo celkové vítěze.

Většinou se jednalo o dvojice tvořené z jednoho rodiče a jednoho dítěte. Pravda, některé „děti“ měli přes 40 let a tím pádem rodič byl ještě o něco starší 🙂 Ale i přes občas větší věkový rozdíl si všichni zahráli a užili si krásné počasí.

Celkovými vítězi se stali Ondra a Roman Veselý. Získali tak pohár a věcné ceny od sponzorů (výplety GT, omotávky Tecnifibre, míče Wilson).

Akce se vydařilo na výbornou a snad to tak viděli i samotní hráči a hráčky. Určitě chceme v podobných akcích pokračovat, tak sledujte náš web a Facebook, aby vám nic z dění v BTK neuniklo 😉

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek