Zápasy družstev 14. a 15. 5. 2022

O víkendu proběhlo 3. kolo zápasů družstev pod záštitou Českého tenisového svazu. Bohužel ani tentokrát nebylo k oslavám příliš důvodů, tedy z výsledkového hlediska. Ale hlavní je, že se počasí vydařilo a všichni si dobře zahráli.

Dospělí A

Naše Ačko sehrálo v podstatě derby proti týmu SK Jundrov Brno. Očekával se vyrovnaný souboj a také na něj došlo. Opory týmu (Filip Pernica a Honza Tráge) nezklamaly a jako obvykle připsaly body na konto BTK. Letos se také daří Markétě Skokanové, která opět vyhrála. Po singlem byl stav vyrovnaný 3:3 a rozhodnout musely čtyřhry. Bohužel v této disciplíně byli lepší hráči a hráčky soupeře a zvítězili celkově 6:3. Výsledek zde (web cztenis.cz)

Dospělí B

Béčko sehrálo velmi vyrovnaný a dramatický zápas na půdě Startu s místním Céčkem. Ženská část našeho týmu opět získala 3 body, bohužel muži se moc nepochlapili, jeden jejich bod k výhře nestačil. Ale nevadí, aspoň je co zlepšovat. Konečný výsledek Start Brno C – BTK Brno B 5:4. Výsledek zde (web cztenis.cz)

Dorost A

Naši dorostenci a dorostenky na domácích kurtech zamakali a vybojovali cenné vítězství nad TC Brno E celkovým skóre 6:3. Výsledek zde (web cztenis.cz)

Dorost B

Náš druhý dorostenecký tým cestoval na kurty TK Kunštát. Domácí tým byl ale nad síly toho našeho, což dokládá i výsledek 1:8. Výsledek zde (web cztenis.cz)

Starší žáci

Starší žáci se doma utkali s TJ Kraví Hora Brno B. Zápas to byl velmi vyrovnaný a i když naši reprezentanti v této věkové kategorii bojovali, nakonec odcházeli s nejtěsnější prohrou 4:5. Škoda, ale příště se karta třeba obrátí. Výsledek zde (web cztenis.cz)

Mladší žáci

Naši nejmladší se stejně jako dorostenci utkali s TC Brno, přesněji Céčkem tohoto týmu. Výsledky byly vcelku jednoznačné pro soupeře, jen Honza Vyvážil pozvedl prapor BTK a zvítězil. Celkové skóre ale bylo 1:8. Výsledek zde (web cztenis.cz)

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek